TRHY
  I v letošním roce můžete navštívit tradiční vánoční trhy na Pěší zóně Anděl. Jsou připraveny stánky s vánočním sortimentem, dobrým jídlem a pitím a také zajímavé tipy na dárky pod vánoční stromeček. Trhy těší velké obliběi díky bohatému kulturnímu programu. Trhy ctí zásadu, že Vánoce jsou především svátky pohody a míru. Nabízejí možnost sejít se s přáteli či sousedy při šálku čaje, svařeného vína či horké medoviny a v klidu si popovídat. Pod vánočním stromem naleznete kvalitní zboží, kterým uděláte radost svým blízkým či sami sobě. Kromě dárků u nás pořídíte zajímavé vánoční doplňky nebo obohatíte štědrovečerní menu. Nákup tradičního sortimentu vám zpříjemní poslech vánočních koled a další doprovodný program, který vás přenese do časů našich dědečků a babiček. Vánoční trhy odstartují 22. 11. a pokračovat budou každý den od 9:00 do 19:00 až do 23. prosince. Počítat můžete s tradičním vánočním sortimentem, jako jsou dřevěné hračky, vánoční ozdoby, keramika, ale skutečnou atmosféru Vánoc Vám poskytnou stánky s občerstvením, odkud se bude linout vůně svařeného vína a trdelníku.
  Chcete zažít pravou velikonoční náladu uprostřed rušného velkoměsta? Nezdá se vám, že Velikonoce, podobně jako svátky vánoční, ztrácejí na svém půvabu? Že tradici stále více vytlačuje komerce? To není náš případ – naše velikonoční trhy se vrací zpět časem do dob, kdy slovům jako supermarket či nákupní galerie ještě nikdo nerozuměl. Muži a chlapci u nás najdou ty nejpružnější pomlázky, kterými spolehlivě zajistí zdraví na další rok. Lákavou odměnou pro ně, kromě tradiční studené vody, jistě budou pestrobarevná velikonoční vajíčka, typičtí velikonoční beránci či zajíčci a další zboží, které neodmyslitelně patří k těmto svátkům. Velikonoční trhy však nejsou pouze o nákupech. Naší snahou je vytvořit příjemné prostředí tradičního tržiště, kde všudypřítomný shon střídá pohoda a klid. Přicházející jaro vám připomene speciálně vyzdobená bříza či velikonoční girlandy. Celé tržiště se pravidelně rozezní zpěvem velikonočních koled, které vám v rámci doprovodného programu zazpívají známí umělci či dětské sbory. Přijďte s námi přivítat jaro!
  Farmářské tržiště na Pražském Smíchově se nachází u stanice Anděl (metro B) a zároveň také u mnoha tramvajových a autobusových zastávek. Je to náš největší trh a to především díky velké kupní síle, kterou tato lokalita poskytuje. Díky tomu, zde můžete najít jen to nejlepší, co naši farmáři nabízí, jelikož kupní síla je právě to, co rozhoduje o kvalitě trhu! Jednodenní trhy každýpátek 8-19 hodin, od 25. 4. do 28. 11. 2014, navíc Gurmánské trhy ve dnech 19.-22. 5. 2014, 8-18 hodin.
TRHY
25.3.-17.4.
VELIKONOČNÍ TRHY
FARMÁŘSKÉ TRHY
VÁNOČNÍ TRHY
NAPIŠTE NÁM
Kontakt
 • Nad Závodištěm 379/1
  Velká Chuchle, 159 00
  telefon: +420 603 545 367, e-mail: info@luckyservice.cz

  Provozní manager: Lubos Kirsch
  tel.: +420 608 523 632