CATERING

Outdoor catering

Zajistíme kompletní cateringový servis pro open air akce. Máme zázemí pro vybudování občerstvovacího parku pro návštěvníky jakékoliv společenské akce. Od stánků, barů až po mobilní restaurace s rozmanitým druhem jídla a nápojů připravených na míru vaší akce druhem občerstvení i uzpůsobením výzdoby a oblečením prodejců.

Bílý catering

Obchodní, společenské i slavnostní události nabízejí mnoho možností pohoštění vašich hostů. Od Welcome drinku a coffe break, přes koktejl či barbecue, až po kompletní zajištění rautů i banketů. Catering pro vaši soukromou či firemní akci zajistíme ve vámi zadaném rozsahu, přesně na míru vašich potřeb. Kvalitní šéfkuchaři, profesionální obsluha, krásné hostesky – to vše na klíč včetně přípravy prostor a výzdoby.

Zábava

Mimo služeb v oblasti cateringu nabízíme profesionální zajištění zábavy pro vaše hosty. Od skákacích hradů, her a klaunů na dětskou oslavu, přes doprovodný program vaši párty, promo akce a firemního večírku, až po kompletní produkci koncertů, festivalů nebo sportovních akcí. Máme bohaté zkušenosti v oboru. Zajistíme kvalitní moderátory, hudební doprovod, zábavná vystoupení či světelnou show – na klíč včetně aparatury, pódií, stanů i sociálního zázemí.
NAPIŠTE NÁM
Kontakt
  • Nad Závodištěm 379/1
    Velká Chuchle, 159 00
    telefon: +420 603 545 367, e-mail: info@luckyservice.cz

    Provozní manager: Lubos Kirsch
    tel.: +420 608 523 632